Istanbul çilingir


Evinizde veya işinizde bir Istanbul çilingir çalışması yaptıysanız, ne kadar hızlı ve verimli olabileceğini zaten biliyorsunuzdur. Peki ya acil çilingiriniz bir acil durum için koşmak zorunda kalırsa?

Örneğin, bir zamanlar yerel Starbucks’daydım ve karım sadece içeri girmişti, sadece anahtarlıktaki anahtarlarını unuttuğunu fark etmek için. Ona “Kisses Mom” ​​dediğimde öğle yemeğinin ortasındaydık ve “Sues?” Hayır, elbette onları unutmayı hatırlamıyordu, ama dünyada nasıl öğrenebilirsin?

Istanbul çilingir her zaman çağrıda olduğundan emin olmak için yaptığım ilk şeylerden biri, hizmetini kullanmak istediğimde uygun olup olmadığını görmek için ona bir metin mesajı göndermektir. Bu şekilde, bir şey için gönderilirse, her zaman müsait olacaktır.

Bazı müşterilerim tam anlamıyla bana “Kapıyı aç” diye sordu. Ne yazık ki, evde sıkışan sayısız müşterinin kapısını açtım. Sadece önceki müşterilerim takıldıklarında ne yapacaklarını bilselerdi!

Neyse ki, bu soruna bir çözümüm var: Birisine yardım edebilmek iyi bir duygu ve kötü haber sıkışmış olmaları, o zaman elbette onlara “Beni ara” deyin. Aslında, bu iyi bir duygudan daha fazlasıysa, ancak mahsur kalırlarsa, lütfen beni arayın ve eğer şanslılarsa, son beş dakikalarına inebileceklerini bildireceğim.

Telefonu yanıtlar yanıtlamaz acil çilingirinize kısa mesaj gönderdiğinizden emin olun. Aslında, tüm durumu yaşayabilen birisine sahip olmanız daha da iyi olurdu. Istanbul çilingirinizde herhangi bir cep telefonu alışı olup olmadığını da görmelisiniz ve eğer öyleyse, onlara mesaj gönderebilir ve size geri mesaj gönderebilirler. Ayrıca, çevrimiçi olmaları durumunda, hemen sizinle iletişim kurmalarını söylemelisiniz.

Umarım, Istanbul çilingiriniz bölgede ise, en kısa sürede oraya ulaşabilirler ve onları arayabilir ve olması gereken yerde olduklarından emin olabilirsiniz. Starbucks otoparkındaki arabaya takıldığımda, telefonum elimde bekledim, çağrıların gelmesini bekledim.

911’i aradıktan sonra, Istanbul çilingirine mesaj göndermek için sadece merkezi telefon rehberini kullanın. Aramalarınıza yanıt verebilecek, ayrıca evinizin veya iş kapınızın kilidini açma, kapınızı kilitleme veya garajınızı uzaktan açma adımlarında size yol gösterebileceklerdir.

Acil çilingir geldiğinde veya polis geldiğinde, ne yapmaları gerektiğine bağlı olarak kapınızın kilidini açar veya garaj kapınızı uzaktan kumanda ederler. Ayrıca, ön veya arka kapıya veya garaj kapınıza erişmek için kullanılacak erişim kodları verilecektir.

Istanbul çilingiriniz bile evinize gelebilir, kapınızı kilitleyebilir ve telefonunuzu yiyecek ve içecek siparişi vermek, size hatırlatıcı ile kısa mesaj göndermek ve hatta size bir oyun planı göndermek için kullanabilir. Birçok Istanbul çilingir ayrıca kapılarınızı uzaktan kilitlemenizi ve garaj kapısını uzaktan açmanızı sağlayan güvenlik sistemleri sunar.

Sıkışmış bir insanınız olduğunda acil bir çilingir kiralamaktan asla pişman olmayacaksınız, çünkü günlerini kurtarabileceksiniz. Hatta anahtarlıktaki anahtarlarınızı yanlışlıkla unuttuğunuzda bunları düşünebilirsiniz.

Dar bir yerdeyseniz ve çilingirlerinizle oturup zamanınızı nasıl alacağınızı tartışmak için zamanınız yoksa veya anahtarlarınız kaybolursa, bir Istanbul çilingir kullanmayı düşünebilirsiniz, çünkü bunlar kurtarmaya. tek kelime etmeden ve güvende olduğunuzdan emin olun.

Istanbul çilingir